אימון לתזונה נכונה

במהלך השנים פיתחתי שיטה ייחודית המשלבת בין שלושה עולמות – הספורט, התזונה והאימון האישי.  במהלך שנות עבודתי מצאתי כי ההצלחה הגדולה של המתאמנים והיכולת שלהם להתמיד באורח חיים בריא הינה תוצאה של אימוץ כלים מכל שלושת העולמות הללו. חלק מהחזון שלי, הוא ש”ארגז כלים” זה ילווה את מתאמני במהלך האימונים ובהמשך הדרך.

בתחום הספורט– אני בונה ביחד עם המתאמנים תכנית אימונים אישית בהתאם למטרות, בהתאם ליכולות ובהתאם ללוח הזמנים של המתאמנים. אני מאמינה כי תכנית אימונים טובה היא תכנית אימונים שמאפשרת למתאמן לשלב את הספורט בחיי היום יום מבלי לפגוע בשגרת החיים הרגילה, אלא להיפך לוקחת בחשבון את האילוצים היומיומיים ומשתלבת באופן טבעי ,משפרת את איכות החיים ותורמת לגוף ולנפש.

בתחום התזונה– במסגרת האימונים אני משלבת מעקב שקילה שבועי, טיפים לתזונה נכונה ובנוסף, מעקב אחרי יומני אכילה . כמי שמאמינה שהתזונה היא מרכיב חשוב בתהליכי השינוי אני עובדת בשיתוף פעולה עם דיאטנים , דבר המאפשר פתרון כולל להובלת השינוי לאימוץ אורח חיים בריא.

בתחום האימון האישי (קואוצ’ינג)-כולנו יודעים בסופו של דבר מה מותר ומה אסור לנו לאכול ,או לחילופין כולנו מאד רוצים להתאמן אך מתקשים לקום מהספה… עולם האימון נותן לנו בעצם את הכלים למצוא בנו את החוזקות, את הכוחות ,את היכולת ליישם ולהגשים את אותן המטרות שהצבנו לעצמנו. לפיכך, אני משלבת באימוני הכושר כלים מעולם האימון על מנת להביא לתוצאות המיוחלות.

אז פשוט תתקשרי ונתחיל….

צרי קשר